AcrossPrint - Tašky

Tašky

Tašky s potiskem jsou účinným reklamním prostředkem, který za minimální náklady prezentuje Vaši firmu široké veřejnosti. Na rozdíl od různých propagačních letáků, jenž končí v odpadkovém koši, poskytují tašky užitnou hodnotu. Vaši reklamu tak má šanci zhlédnout mnoho potencionálních zákazníků. Můžete si vybrat z mnoha materiálů, rozměrů a barev.

Igelitové tašky

Igelitové tašky jsou nedílnou součástí každé prodejny jako součást každodenního prodeje či pro rychlé zabalení firemních produktů na výstavách, veletrzích, konferencích atd.

Papírové tašky

Taška z papíru je ideálním obalovým řešením i pro zákazníky kladoucí důraz na ekologický způsob balení. Papírová taška je vyrobena z čistě přírodního materiálu, a díky tomu je možná její 100% recyklace.

Bavlněné (látkové) tašky

Bavlněné, netkané, jutové, na víno tašky, vaky, batohy...

Obory naší činnosti v heslech:

Sítotisk, Rotační sítotisk, Sítotisk na textil, Tamponový tisk, Signmaking, Tisk, Reklamní předměty, Oděvy, Grafické návrhy, Tašky, Zakázková výroba, Tiskoviny, Kalendáře, Diáře, Reklamní textil, Samolepky, Potisk textilu, Reklamní cedule, Tiskové technologie, Outdoor reklama, Design, Propagační materiály, Katalogy, Promostolky Spranz, Matmaxx, Vinomaxx, Creativ design, Blackmaxx