AcrossPrint - O nás

AcrossPrint - O nás

Jsme rozvíjející se společnost s tradicí od roku 1992. Využijte našich služeb a zviditelněte svou firmuna trhu.

Společnost vznikla 1. 7. 2004 přeměnou rodinné reklamní agentury Jiří Klouda – Potisk reklamních předmětů.

Zakladatelem rodinné firmy se stal Jiří Klouda – senior, který již v roce 1992 zakoupil 1. stroj na tampónový tisk a začal v rodinném domku za Prahou s potiskem drobných reklamních předmětů pro malé a střední podnikatele.

V roce 1994 se k zakladateli přidal jeho syn Jiří Klouda – junior. Kvalitní a zodpovědnou prací jsme brzo získali i zakázky od velkých reklamních agentur. Firma se rozrostla o další tiskové tampónové stroje, počítačové vybavení a řezací plotr, a výroba se mohla rozšířit o aktivity v oblasti grafických návrhů, výroby reklamních poutačů a firemních cedulí a polepování aut.

V průběhu roku 2004 v souvislosti s legislativními změnami a se vstupem do EU zvolila firma transformaci na společnost s ručením omezeným.

AcrossPrint - O nás

AcrossPrint - O nás
AcrossPrint - O nás
AcrossPrint - O nás
AcrossPrint - O nás

Co pro Vás můžeme udělat

Jsme přímým dovozcem širokého spektra reklamního a dárkového zboží ze zahraničí. Reklamní předměty od nás můžete použít pro nejrůznější účely. Například:

  • reklamní kampaně
  • dárky pro zaměstnance
  • věrnostní programy
  • V.I.P. dárky
  • kancelářské potřeby
  • textil a pracovní oděvy

Na všechny reklamní předměty aplikujeme vaše logo vlastními tiskovými technologiemi.

Co vše provádíme v heslech:
Sítotisk, Tamponový tisk, Samolepky, Reklamní textil, Potisk textilu, reklamní předměty, signmaking, reklamní cedule, Promostolky Spranz, Matmaxx, Vinomaxx, Creativ design, Blackmaxx

Obory naší činnosti v heslech:

Sítotisk, Rotační sítotisk, Sítotisk na textil, Tamponový tisk, Signmaking, Tisk, Reklamní předměty, Oděvy, Grafické návrhy, Tašky, Zakázková výroba, Tiskoviny, Kalendáře, Diáře, Reklamní textil, Samolepky, Potisk textilu, Reklamní cedule, Tiskové technologie, Outdoor reklama, Design, Propagační materiály, Katalogy, Promostolky Spranz, Matmaxx, Vinomaxx, Creativ design, Blackmaxx