Signmaking, Wrap design

Signmaking

Signmaking je výroba značení a nosičů reklamního sdělení. Mezi nejčastější patří orientační a navigační cedule, externí reklamní desky, vývěsní štíty, označení výloh a vitrín, reklamní a prodejní stojany (áčka) a poutače, billboardy, rolovací reklamní bannery.
Polepy dopravních prostředků (autobusů, trolejbusů, tramvají).

Wrap design

Polepy aut jsou mnohem víc než jen alternativa k novému laku. Fólie překryjí původní barvu, jsou stálobarevné a zároveň chrání původní lak. Jde o ideální řešení pro jednotlivce toužící po originálním vzhledu nebo pro firmy požadující jednotný korporátní styl vozidel. Vhodné jsou i pro celoplošnou reklamu, protože fólii lze potisknout libovolným vzorem či textem. Nabízíme také čiré fólie na ochranu karoserie. Instalace fólie na karoserii trvá dva až tři dny.

Obory naší činnosti v heslech:

Sítotisk, Rotační sítotisk, Sítotisk na textil, Tamponový tisk, Signmaking, Tisk, Reklamní předměty, Oděvy, Grafické návrhy, Tašky, Zakázková výroba, Tiskoviny, Kalendáře, Diáře, Reklamní textil, Samolepky, Potisk textilu, Reklamní cedule, Tiskové technologie, Outdoor reklama, Design, Propagační materiály, Katalogy, Promostolky Spranz, Matmaxx, Vinomaxx, Creativ design, Blackmaxx